Klikněte sem pro více informací o reklamě na tomto serveru.
BAREVNÁ TERAPIE II.
Autorka: Mgr. Marie Hlávková     Vyšlo dne: 27. 2. 2001

Ria FabryováV první části o barevné terapii jsme se seznámili o autorce Vicky Wallové, o práci s lahvičkami, kterým říkáme Balance.

Proč mě přitáhla. Nyní bych vám chtěla napsat, proč mě tato terapie přitáhla k sobě jako magnet, proč tak zázračně působí. Po první lahvičce, po prvním natření emulze se děly neuvěřitelné věci a začaly se otevírat záležitosti staré 12, do měsíce dokonce události staré neuvěřitelných 40 let. Proč tomu tak bylo? Dneska znám odpověď. My sami jste pro sebe lékařem, léčitelem, terapeutem. Naše podvědomí, ne-vědomí řídí náš barevný výběr. Největší a hlavní síla této terapie je v tom, že se necháme vést tím, co nás přitahuje, co nám se líbí, že vypneme mozek a odevzdáte svoji vůli svému vnitřnímu vedení. Pokud se dokážete odevzdat tomuto vedení a říci si: "Buď vůle Tvá," proces probíhá velice silně.

Klikněte sem pro celý článek ...

BAREVNÁ TERAPIE
Autor: Ria Fabryová     Vyšlo dne: 1. 12. 2000

Ria Fabryová

Co je aura-soma? Barevná terapie. Jemná, lahodná, ale velmi účinná energie barev, rostlin a kamenů, pro rovnováhu těla i ducha.

"Aura" - je energetický obal, který chrání naše tělo a lze ji i vyfotografovat. "Soma" je starořecké slovo označující tělo. Výraz "soma" lze najít i v sanskrtských spisech (sanskrt - staroindický jazyk). Míní se tím také nápoj, který uvádí duši do božského opojení. Nikdo zatím neobjevil, co tento nápoj obsahuje, možná se jeho recept ukrývá pod nánosy prachu v nějakém zapadlém klášteře v horách, kdoví. Může to být esence božského nektaru, který tryská z našich lotosových květů, a to tehdy, když se nám otevřou všechna naše energetická centra.     Klikněte sem pro celý článek ...


Kliknutí sem Vás přivedě zpět na začátek.