Ce je Return to Health ® Spirulina?

Spirulina je mikroskopický druh zeleno-modré řasy, jež se objevila před miliardy let. Její buňky jsou uspořádány do tvaru dokonalé spirály (odtud název Spirulina). Ve volné přírodě roste v teplých a vysoce zásaditých jezerech subtropických oblastí.

Return to Health ® Spirulina obsahuje nejkvalitnější druhy spiruliny pěstované pouze podle nejvyšších měřítek kvality. Obsahuje kompletní řadu bílkovin ve vyvážené formě s nejdůležitějšími aminokyselinami, enzymy a velké množství vitaminu skupiny B (zejména B12), betakarotenu a také řadou důležitých minerálů.

Její buněčná stěna je velmi jemná, což umožňuje lehké natrávení. Spirulina je nejlépe stravitelný zdroj vysoce kvalitní bílkoviny na zemi, předčí dostupnost bílkovin v přirozené přírodní formě u hovězího masa a je tvořena kyselinou gamma-linolenovou (GLA), jež posiluje imunitní systém.

Je tudíž téměř záhy po natrávení připravena opravit a obnovit tkáně, čímž se řadí mezi nejlepší regenerátory tkání a posilovače imunitního systému.

Return to Health ® Spirulina je potravina v stoprocentně přírodním stavu bez aditiv a konzervačních látek, její složení a vyváženost odpovídá přírodním zákonitostem.

Jak by se měly tyto báječné doplňky užívat?

Každý z těchto doplňků je prospěšný pro lidský organismus, avšak užívání obou doplňků - Return to Health ® Chlorella a Return to Health ® Spirulina je to nejlepší pro vaše zdraví. Řiďte se doporučeným dávkováním na láhvi.

Chlorella/Spirulina supervýživový zdravotní program